خانه -- سبک زندگی -- راه هایی برای جنتلمن بودن

راه هایی برای جنتلمن بودن

مردان برای اینکه یک جنتلمن واقعی باشند می بایست تمامی حرکات و رفتارهایشان خود خواسته باشد نه از روی اجبار و یا وظیفه. برای اینکه فردی یک جنتلمن باشد می بایست نکاتی در مورد آیین ها و آداب معاشرت را بداند که در این مقاله تعدادی از آن ها را برای شما ذکر می کنیم.

بلند شدن برای بزرگتر ها و خانم ها وقتی وارد اتاق می شوند:

بلند شدن برای یک خانم ها و یا بزرگتر ها وقتی که وارد اتاقی می شوند نشانه تواضع و فروتنی شما می باشد و نشان دهنده احترام و ادب شما است. اگر در جلسه ای و یا در مهمانی شما را به کسی معرفی می کنند نیز می توانید با بلند شدن از جای تان توجه و احترام خود را به او نشان دهید.

در کنار همسرتان باشید و با توجه به او در کنارش را بروید:

در خیابان حتما در کنار همسر و یا نامزدتان را بروید و متوجه او باشید. با مراقبت از همسر یا نامزدتان نشان دهید که همیشه کنارش هستید و به او توجه دارید و از او در برابر هر چیزی محافظت و دفاع خواهید کرد.

جنتلمن

برای جنتلمن بودن،در مهمانی ها از غذای دیگران ایراد نگیرید:

اگر در میهمانی شرکت می کنید هیچ وقت به غذا ایراد نگیرید چون این امر یک بی احترامی بزرگ نسبت به میزبان می باشد. سعی کنید در میهمانی ها خوشرو باشید و غذای را که برای شما تهیه کرده اند میل کنید و تشکر کنید.

با صدای بلند نخندید و قهقهه نزنید:

بلند خندیدن و قهقهه زدن اصلاً درست نیست و نشانه افرادی با رفتارهای احمقانه می باشد. یک جنتلمن نیاز ندارد که با صدای بلند حرف بزند و یا با صدای بلند و گوش خراش بخندد بلکه با رفتار و شخصیت خاص خود روی دیگران تاثیر می گذارد.

جنتلمن

برای همسرتان فردی قابل اعتماد و راز دار باشید:

یک جنتلمن و فرد با شخصیت همیشه مورد اعتماد است و رازهای که به او گفته می شود همیشه به صورت راز خواهد ماند. پس راز دار و مورد اعتماد باشید.

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

زندگی دوباره

چگونه زندگی را دوباره از صفر شروع کنیم ؟

در این مقاله ﺑﺮﺧﯽ از راﻫﮑﺎر ﻫﺎ ﺑﺮاي اﯾﺠﺎد ﺗﻐﯿﯿﺮدر زﻧﺪﮔﯽ اراﺋﻪ ﻣﯽ ﺷﻮد که شما یاد خواهید گرفت چگونه زندگی دوباره ای را از صفر شروع کنید پس با ما همراه شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *