خانه -- خبری -- اعتبار ۱۱ هزار میلیارد تومانی برای اشتغال روستاییان و عشایر

اعتبار ۱۱ هزار میلیارد تومانی برای اشتغال روستاییان و عشایر

اعتبار ۱۱ هزار میلیارد تومانی برای اشتغال روستاییان و عشایر

معاون توسعه روستایی رئیس جمهور خبر از اعتبار ۱۱ میلیارد تومانی برای اشتغال روستاییان و عشایر داد که درشرایطی، وام بدون کارمزد به آنها تعلق می گیرد.در ادامه با مجله خبری و سرگرمی آی تی نیوز همراه باشید.

اشتغال روستاییان و عشایر با وام 11 میلیارد تومانی
اشتغال روستاییان و عشایر با وام ۱۱ میلیارد تومانی

سید ابوالفضل رضوی

امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کلات اظهار کرد: امسال به یاری خداوند برای برنامه‌های توسعه روستایی و مناطق محروم کشور با تصویب اعتبار بسیار خوب مجلس و با مجموعه آورده‌هایی سه بانک کشاورزی، توسعه تعاون و پست بانک و همچنین دو صندوق کشاورزی و کارآفرینی امید، ۱۱ هزار میلیارد تومان در کشور برای اشتغال روستاییان، عشایر و شهرهای زیر ۱۰ هزار نفر با کارمزد ۶ درصد در نظر گرفته شده است.

وی افزود:

اگر روستاییان مشارکت اقتصادی داشته باشند با خانوارهای ۲۰۰ نفری و یا ۱۰۰ نفری وام بدون کار مزد به روستاییان و عشایر پرداخت می شود و اگر چنانچه مشارکت نداشته باشند با کارمزد ۶ یا هشت درصد این وام پرداخت می‌شود.

معاون رئیس جمهور در ادامه

خبر از اختصاص ۴۰۰ میلیون تومانی برای استان خراسان رضوی داد و گفت: اعتبار امسال استان خراسان رضوی بالغ بر ۴۰۰ میلیارد تومان برای روستاها و عشایر در راستای ایجاد اشتغال است.

 

درباره‌ی رها حسینی

حتما ببینید

هفته تربیت بدنی

سالن های ورزشی روز پنجشنبه رایگان شد!

غلامرضا شعبانی بهار، معاون ورزش همگانی درخصوص هفته تربیت بدنی عنوان کرد پنجشنبه تمام فضاهای ورزشی رایگان در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *