خانه -- گردشگری -- شهر پوکت در تایلند، جزیره بهشتی

شهر پوکت در تایلند، جزیره بهشتی

پوکت یکی از زیباترین و شگفت انگیز ترین جزایر گردشگری دنیا می باشد. این جزیره به علت داشتن سواحل زیبا و فوق العاده به جزیره بهشتی نیز معروف شده است. این جزیره به خاطر داشتن جاذبه های گردشگری زیاد و جذابش سالانه گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. در این مقاله تعدادی از جاذبه های گردشگری شهر پوکت را عنوان خواهیم کرد.

جزایر فی فی شهر پوکت:

جزایر فی فی یکی از زیباترین و پرطرفدارترین جزایر پوکت می باشد. از جاذبه های جزیره فی فی می توان به غار های مرموز و هیجان انگیز، طبیعت فوق العاده دیدنی و سواحل مرجانی مناسب شنا و غواصی اشاره کرد.

جزیره فانگ انگا شهر پوکت:

این جزیره از جزایر آهکی و زیبا می باشد. این جزیره اولین بار به علت ساخت یکی از فیلم های جیمز باند در ان معروف شده است. جزیره فانگ انگا دارای جاذبه های گردشگری چون سواحل بکر و شگفت انگیز، قایق سواری، ماهیگیری و غواصی در میان سنگ های آهکی می باشد.

شهر پوکت

مجسمه بودای بزرگ شهر پوکت:

مجسمه بزرگ بودا یکی از نقاط توریستی و دیدنی جزیره پوکت می باشد. ارتفاع این مجسمه ۴۵ متر می باشد و از دوردست نیز دیده می شود.

شهر پوکت

ساحل پاتونگ شهر پوکت:

این ساحل زیبا در موازات خیابان اصلی شهر می باشد و به اکثر مراکز تفریحی و خرید شهر نیز نزدیک می باشد. در این ساحل عمومی شهر تمامی تفریحات آبی چون شنا، غواصی، قایق سواری، اسکی روی آب و دیگر ورزش های آبی فراهم شده است.

شهر پوکت

آکواریوم زیبا شهر پوکت:

این آکواریوم بسیار بزرگ شامل مجموعه بی نظیر ماهیان رنگارنگ و لاک پشت ها بزرگ، مرجان ها و گونه های دریایی از جانوران دریایی می باشد. این آکواریوم دارای تونل های ۱۰ متری در زیر آب است که بسیار حیرت آور می باشد.

شهر پوکت

معبد چالونگ شهر پوکت:

معابد بودایی از نشانه های خاص کشور تایلند می باشد. در جزیره پوکت نزدیک به ۲۹ معبد بودایی است. معبد چالونگ در ۸ کیلومتری شهر پوکت قرار دارد و به علت داشتن معماری بی نظیر و نقاشی های موجود در ان معروف می باشد.

شهر پوکت

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

تفریح های هیجان انگیز در تهران

معرفی تفریح های هیجان انگیز در تهران

تفریح های هیجان انگیز در تهران بسیار زیاد می باشد و انتخاب یکی از تفریح های هیجان انگیز در تهران بستگی به سلیقه و سن و سال افراد دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *