خانه -- آموزشی -- شبکه اجتماعی تلگرام چیست و چه امکاناتی دارد

شبکه اجتماعی تلگرام چیست و چه امکاناتی دارد

شبکه اجتماعی تلگرام یکی از پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی است که در سال ۲۰۱۳ توسط دو برادر روس طراحی و به بازار عرضه شد. این شبکه به علت امکانات خاص خود خیلی زود جای خود را در بین کاربران شبکه های اجتماعی باز کرد. شبکه اجتماعی تلگرام امروزه بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر فعال دارد که یک پنجم آن کاربران ایرانی هستند. این شبکه دارای سرعت بسیار بالاست و از لحاظ امنیت نیز بسیار در سطح بالایی قرار دارد.

تلگرام

امکانات شبکه اجتماعی تلگرام

ثبت نام

ثبت نام در این شبکه اجتماعی بسیار ساده و راحت می باشد و با طی کردن چند مرحله به آسانی می توان عضو این شبکه اجتماعی شد.

تلگرام

ساخت کانال

در صورتی که محتوا و پست عمومی برای به نمایش و اشتراک گذاشتن دارید می توانید به راحتی و با ساختن یک کانال در این شبکه اجتماعی این کار را انجام دهید. این گزینه یکی از مهم‌ترین قابلیت های این شبکه بوده که با استقبال زیادی نیز مواجه شده است.

قابلیت گفتگوی مخفی

در این نوع گفتگو از روش رمزنگاری دو طرفه استفاده می شود و هیچ گونه اطلاعاتی در سرور تلگرام ذخیره نمی شود.

ارسال عکس و ویدیو و گیف

یکی دیگر از قابلیت هایاین شبکه اجتماعی، ارسال فایل های چند رسانه ای در آن می باشد. در این نوع قابلیت تلگرام برای صرفه جویی در اینترنت، حجم این فایل ها را کاهش داده و آن را با سرعت زیادتری بارگذاری می کند.

بلاک و آن بلاک کردن افراد

اگر از کسی خوشتان نمی آید و یا ایجاد مزاحمت می کند می توانید با انتخاب گزینه بلاک آن را از دسترسی به صفحه خود خارج کنید. البته خلاف این قضیه نیز امکان پذیر می باشد.

افزودن مخاطبین

افزودن مخاطبین در تلگرام به راحتی و به صورت خودکار می باشد و نیازی به افزودن جداگانه مخاطبین ذخیره شده در گوشی به تلگرام نیست.تلگرام

 

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

حذف اطلاعات از اینترنت

راه هایی برای حذف اطلاعات از اینترنت

برخی تمایل ندارند که اطلاعاتشان در اینترنت وجود داشته باشد و تمایل به حذف اطلاعات از اینترنت دارند. روش های مختلفی برای حذف اطلاعات از اینترنت وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *