خانه -- ورزشی -- کالری سوزترین ورزش ها را میشناسید؟

کالری سوزترین ورزش ها را میشناسید؟

کالری سوزترین ورزش ها را میشناسید؟

ورزش کردن باعث خوش فرم شدن بدن شما میشود تا بتوانید به ایده آل ترین هیکل مدنظرتون برسید پس در این میان باید حتما با ورزش هایی که کالری بیشتری میسوزونند آشنا بشید تا به نتایج فوق العاده برسید با ما همراه باشید.

کالری سوزترین ورزش ها را میشناسید؟

با دویدن میتوانید ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ کالری بسوزانید

کالری سوزی با دویدن

دویدن درست به طوری که عرق کنید و ضربان قلبتان بالا رود باعث میشود در یک ساعت ۹۰۰ تا ۱۵۰۰ کالری بسوزانید و این میزان کالری سوزی برای اشخاصی که اضافه وزن داشته و تمایل دارند کالری بسوزانند و چربی های بدنشان را آب کنند بسیار مناسب است .

با بوکس میتوانید ۷۰۰ تا ۱۱۰۰ کالری بسوزانید

کالری سوزی با ورزش بوکس 

بوکس ورزشی است که انرژی زیادی مصرف می کند و جزو ورزش های سنگین محسوب میشود . البته این ورزش را در منزل یا پارکینگ خانه تان هم میتوانید انجام دهید . یک ساعت بوکس کارکردن چیزی در حدو ۷۰۰ تا ۱۱۰۰ کالری انرژی میسوزاند .

کالری سوزترین ورزش ها را میشناسید؟

با شنا در یک ساعت ۸۰۰ کالری میسوزانید

کالری سوزی با شنا کردن

شنا ورزش بسیار مفرح و لذت بخشی است. شنا علاوه بر اینکه باعث خوش فرم شدن اندام ها می شود به میزان زیادی هم کالری می سوزاند . با یک ساعت شنا شما میتوانید ۸۰۰ کالری انرژی بسوزانید و به میزان زیادی وزن کم کنید .

 

دوچرخه سواری ورزشی برای کالری سوزی

کالری سوزی با دوچرخه سواری

دوچرخه سواری و پدال زدن باعث بالا رفتن سوخت و ساز بدن و متابولیسم می شود و هر چه بیشتر و سخت تر پدال بزنید کالری بیشتری هم می سوزانید. یک ساعت پدال زدن معمولی ۵۰۰ کالری انرژی میسوزاند و همین ساعت پدال زدن تند و سریع ۱۰۰۰ کالری انرژی نیاز دارد .

کالری سوزترین ورزش ها را میشناسید؟

طناب زدن ورزش دوران کودکی کالری زیادی میسوزاند

کالری سوزی با طناب زدن

طناب زدن و پریدن از روی زمین در یک ساعت ۸۰۰ کالری انرژی نیاز دارد و علاوه بر ان به خصوص باعث چربی سوزی در ناحیه شکن و پهلو میشود و به شدت این نواحی را فعال کرده و تحت تاثیر قرار میدهد .

چند ورزش را در منزل به صورت ترکیبی انجام دهید

کالری سوزی با ورزش در خانه 

اگر فرصت باشگاه رفتن یا دویدن در فضای ازاد را ندارید یک راه دیگر هم برای کالری سوزی وجود دارد . می توانید چند حرکت ورزشی که کالری زیادی میسوزاند را به صورت ترکیبی در منزل انجام دهید . مثلا با طناب زدن شروع کنید و ده دقیقه سریع طناب بزنید و بعد حرکت شنا انجام دهید و سعی کنید پنج دقیقه شنا بروید یعد یک دقیقه استراحت کنید و بعد دوباره ده دقیقه بوکس کار کنید و دوباره یک دقیقه استراحت کرده و اینار ده دقیقه با سرعت زیاد درجا بزنید این حرکات مجموعا باعث میشوند کالری زیادی بسوزانید و چربی زیادی از بدنتان اب شود .

 

در خانه برای خودتان حرکات موزون انجام دهید و برقصید

کالری سوزی با رقصیدن

رقصیدن همه اندام ها و عضلات شما را درگیر می کند و اگر به طور پیوسته و بدون توقف برقصید می توانید در مدت یک ساعت ۵۰۰ کالری انرژی بسوزانید . رقصیدن علاوه بر اینکه روحیه بهتری به شما می دهد و سرحال میشوید باعث لاغری و چربی سوزی و خوش فرم شدن بدن هم میشود .

کالری سوزترین ورزش ها را میشناسید؟

کالری سوزی با کوهنوردی 

اگر میخواهید کالری زیادی بسوزانید و وزن کم کنید ضمن اینکه از هوای فرح بخش و زندگی دهنده کوهستان هم بهره ببرید بهتر است برنامه کوه رفتن صبح جمعه ها ردیف کرده و به دل کوه بزنید . کوه نوردی در یک ساعت حدودا ۹۰۰ کالری انرژی میسوزاند و در کنار آن در تقویت روحیه و تمدد اعصاب بسیار مناسب است .

با هولاپ یا حلقه گرداندن به سبک هنرپیشه ها کالری بسوزانید

کالری سوزی با هولاپ

حلقه های گردی که در دوران بچگی با انها بازی میکردیم و دور کمر میچرخاندیم در مدت ۳۰ دقیقه ۳۰۰کالری انرژی میسوزانند . هنرپیشه ها برای باریک کردن کمر خود و سوزاندن چربی ها کمر و پهلو هولاپ میزنند . شما هم میتوانید از این شیوه استفاده کنید .
به طور کلی ورزش هایی که ضربان قلب شما را بالا ببرد و عرق کنید کالری زیادی هم خواهید سوزاند . سوزاندن کالری چندان هم سخت نیست و فقط کافی است یک ساعت و یا کمتر در روز برای ورزش کردن وقت بگذارید و تمریناتی را انتخاب کنید که در یک ساعت بیشترین کالری را میسوزانند . گاهی یک ساعت تمرین درست و موثر معادل دو یا سه ساعت تمرینات سبک و عادی بوده و تاثیر خیلی بیشتری خواهد داشت

درباره‌ی الهه زینالی

حتما ببینید

باشگاه استقلال

تاریخچه باشگاه استقلال تهران

باشگاه استقلال یکی از محبوب ترین باشگاه های کشور است. باشگاه استقلال دارای هواداران بسیار زیادی می باشد که باعث اعتبار این تیم هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *