خانه -- رژیم و تغذیه -- دمنوش لاغری و چگونگی تهیه آن

دمنوش لاغری و چگونگی تهیه آن

امروزه استفاده از دمنوش ها برای لاغری افزایش یافته است. توجه داشته باشید که به همراه نوشیدن این دمنوش های لاغری ورزش. رژیم مناسب فراموش نشود.

دمنوش لاغری چای سبز و زنجبیل:

چای سبز علاوه بر طعمه دلنشین و خوشمزه اش دارای خواصی است که برای سلامتی بدن انسان بسیار مهم می باشد و مدت‌هاست به‌عنوان ماده‌ای مؤثر در کاهش وزن، مورد بحث و بررسی قرار گرفته است. برای درست کردن این دمنوش لاغری ابتدا زنجبیل و چای سبز را داخل صافی قرار بدهید و یک لیوان آب‌جوش داخل لیوان بریزید و صافی را داخل لیوان بگذارید.

دمنوش لاغری

حواس‌تان باشد چای سبز را بیشتر از ۳ تا ۴ دقیقه داخل آب جوش نگذارید، چون طعم تلخی پیدا می‌کند. صافی را خارج کنید. دمنوش‌تان حاضر است. این دمنوش را با شکر شیرین نکنید و اگر دل‌تان خواست، می‌توانید یک قاشق عسل به آن اضافه و روزانه ۱ یا ۲ فنجان از این دمنوش لاغری را با معدهٔ خالی میل کنید.

دمنوش لاغری گیاه چای ترش :

برای تهیه این دمنوش لاغری آب را بجوشانید و زمانی که به جوش آمد گل های چای ترش را به آن اضافه کنید و اجازه دهید به مدت ۱۵ دقیقه با حرارت ملایم بجوشد. سپس زیر شعله را خاموش کرده و بگذارید ۱۰ دقیقه بماند. در نهایت چایتان را صاف کرده و دو بار در روز میل کنید. این روند را به مدت ۱۰ روز ادامه دهید و سپس ۵ روز استراحت کنید. می توانید چای ترش را به صورت خنک و همراه با یخ نیز میل کنید.

دمنوش لاغری

دمنوش لاغری برگ بو و دارچین:

این دمنوش لاغری نیز برای از بین بردن چربی های شکم و پهلو بسیار مفید می باشند و برای تهیه آن می بایست آب را بجوشانید و سپس چوب دارچین و برگ بو را به آن اضافه کنید.

دمنوش لاغری

اجازه دهید به مدت حدود ۲۰ دقیقه بجوشد و سپس به مدت ۱۰ دقیقه دم بکشد. دمنوش را صاف کرده و هر روز صبح به صورت ناشتا میل کنید. این کار را تا ۱۰ روز ادامه دهید. سپس ۱ هفته مصرفتان را قطع کنید و دوباره دوره را شروع کنید. 

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

کمردرد

دلایل اصلی کمردرد

کمردرد یکی از شایع ترین دردها در بین افراد جامعه است. عوامل زیادی ممکن است باعث کمردرد شوند که بسته به علل آن می توان به درمان آن پرداخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *