خانه -- گردشگری -- واقعیت‌های جذاب روسیه

واقعیت‌های جذاب روسیه

واقعیت‌های جذاب روسیه که نمی‌دانید!

روسیه به عنوان یکی از قدیمی ترین کشور های جهان دارای نقاط گردشگری جالب و جذابی است.در این مقاله به واقعیت‌های جذاب روسیه می پردازیم.در ادامه با مجله خبری و سرگرمی آی تی نیوز همراه باشید.

واقعیت‌های جذاب روسیه
واقعیت‌های جذاب روسیه

 

۱٫ هتل آستوریا در سن پترزبورگ، جایی است که هیتلر وقتی این شهر را فتح کرد، تصمیم گرفت در آن جا جشن بزرگی برگزار کند.

۲٫ در موزه آرمیتاژ سن پترزبورگ که بزرگ ترین موزه این شهر است، حدود ۷۰ گربه نگهداری می شود تا از هجوم جانوران جونده به گنجینه های تاریخی این موزه جلوگیری شود.

۳٫ در روز «سوبوتنیک» مردم شهرهای مختلف روسیه داوطلبانه خیابان ها را جارو زده و تمیز می کنند. این کار از بعد از انقلاب روسیه شروع شد و تا حالا ادامه دارد.
۴٫ قندیل هایی که در زمستان ها از ناودان خانه های مسکو آویزان است، آنقدر بزرگ اند که اگر بیفتند حتی ممکن است باعث مرگ افراد پیاده رو شوند!

۵٫ سوپ پای مرغ، غذایی سنتی در روسیه است.

۶٫ مردم روسیه در هنگام مهمانی، معمولا برای میزبان گل می برند. تعداد گل ها باید عددی فرد باشد؛ جز در هنگام مراسم تدفین که تعداد گل ها قوانین خاص خودش را دارد.
۷٫ در شهر سن پترزبورگ در کنار پلی که به قلعه «پیتر و پل» می رسد، مجسمه ای از یک خرگوش صحرایی وجود دارد که یادآور خرگوش هایی است که در جزیره ای زندگی می کردند و در مقابل سیل هایی که در قرن های ۱۸ و ۱۹ آمده بود، ایستادگی کردند.

درباره‌ی علیرضا حسینی

این وب سایت از مرداد ماه سال 1396 شروع به کار کرده و با تمام وجود و انرژی قصد دارم که این مجله خبری و سرگرمی را به یکی از پربازدیدترین و با کیفیت ترین وب سایت ها در ایران تبدیل کنم.از همه ی عزیزان علاقه مند که میتوانند کمک کنند تقاضای همکاری دارم. با تشکر

حتما ببینید

از لاتاری و نحوه ثبت در آن چه میدانید؟

از لاتاری و نحوه ثبت در آن چه میدانید؟

ثبت نام لاتاری گرین کارت ساده ترین و ارزان ترین روش اقامت قانونی و دائم آمریکا است که هر ساله در اکتبر شروع و در نوامبر به پایان میرسد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *