خانه -- گردشگری -- هلند و زیبایی های آن

هلند و زیبایی های آن

هلند یکی از زیباترین کشورهای اروپایی می باشد. این کشور به کشور لاله های زیبا معروف می باشد. این کشور کوچک دارای جاذبه های توریستی بسیار زیادی می باشد که در این مقاله به تعدادی از آن ها اشاره می کنیم.

هلند و شهر آمستردام:

آمستردام از شهرهای زیبا و دیدنی زیادی می باشد. از جاذبه های این شهر زیبا می توان به دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی، بندر بزرگ آمستردام و کانال های پر آب، کلیسای غربی و قدیمی شهر، خانه موزه رامبرانت، کاخ پادشاهی، موزه شهر، کلیسا و میدان جدید شهر اشاره کرد.

هلند

هلند و شهر روتردام:

روتردام بعد از پایتخت دومین شهر زیبا و رقیب سرسخت آن در جذب گردشگر می باشد. شهر روتردام به علت داشتن مراکز خرید بزرگ و متعدد مکان بسیار مناسبی برای گردشگرانی است که قصد خرید دارند. علاوه بر مراکز خرید این شهر دارای بناهای تاریخی بسیاری است که از معماری قابل توجهی بهره برده اند.

هلند

هلند و شهر آدام:

شهر آدام یکی از نمادهای کشور هلند از لحاظ آداب و رسوم هلندی می باشد. این شهر نیز مناطق دیدنی چون آثار تاریخی، آسیاب های بادی قدیمی و خانه های دیدنی و قدیمی دارد.

هلند و باغ رویایی کوکنهوف:

کوکنهوف باغی بسیار زیبا است که مظهر زیبایی لاله های هلند می باشد. این باغ بزرگ ترین باغ گل دنیا می باشد و به دلیل زیبایی بیش از حد این باغ و گل های آن، آن را باغ اروپا نیز می نامند. در این باغ بزرگ بیش از ۷۰۰ نوع مختلف از گل لاله را می توان یافت. د راین باغ بزرگ و عظیم ردیف های بزرگ و طولانی از انواع گل های لاله وجود دارد که هر انسانی را به وجد می آورد. در باغ کوکنهف علاوه بر بزرگترین نمایشگاه روباز گل دنیا چندین رستوران معروف و نمایشگاه های مختلف نیز وجود دارد.

هلند

هلند و آسیاب های کیندردیک:

دهکده کیندردیک در کنار رود نورد واقع شده است و به علت وجود آسیاب های بادی قرن ۱۸ خود دارای شهرت جهانی است. در این روستا ۱۹ عدد آسیاب بادی وجود دارند که همگی آن ها به عنوان میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده اند. این مجموعه یکی از بزرگ‌ترین مجموعه آسیاب‌های بادی است که در هلند از زمان‌های گذشته به یادگار مانده است.

هلند

اختصاصی از آی تی نیوز

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

تفریح های هیجان انگیز در تهران

معرفی تفریح های هیجان انگیز در تهران

تفریح های هیجان انگیز در تهران بسیار زیاد می باشد و انتخاب یکی از تفریح های هیجان انگیز در تهران بستگی به سلیقه و سن و سال افراد دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *