خانه -- فناوری -- چگونه اکانت اینستاگرام خود را خصوصی کنیم

چگونه اکانت اینستاگرام خود را خصوصی کنیم

اینستاگرام یکی از شبکه های اجتماعی بسیار پرطرفدار می باشد. در این شبکه اجتماعی همه می توانند به صفحه افراد مختلف دست یابند و آن را ببینند. بعضی از افراد به علت های مختلف دوست ندارند تا صفحه اینستاگرام آن ها عمومی باشد و در اختیار همه قرار داشته باشد. برای این کار این افراد می توانند صفحه خود را به حالت خصوصی در آورند تا هرکسی را که خود دوست دارند بتواند صفحه آن ها را ببیند. در این مقاله راه هایی را که می بایست انجام شود تا اکانت اینستاگرام به حالت خصوصی در بیاید را برای شما توضیح می دهیم.

اکانت اینستاگرام

خصوصی کردن صفحه شخصی اینستاگرام :

صفحه شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام می‌تواند در حالت عمومی و یا خصوص قرار بگیرد که هر کدام حالت های خاص خود را دارا می باشند. در حالت خصوصی یا Private افراد غریبه ای که جز دنبال کنندگان شما نیستند، به صفحه شما دسترسی نخواهند داشت و پس از درخواست و تائید شما، به لیست دنبال کنندگان تان اضافه خواهند شد.

اکانت اینستاگرام

خصوصی کردن اکانت اینستاگرام:

 در مرحله اول شبکه اینستاگرام را باز کرده و وارد صفحه شخصی خود شوید.

در مرحله بعد روی آیکون آپشن که به صورت سه نقطه در بخش بالایی صفحه قرار گرفته، کلیک کنید تا گزینه های آن را مشاهده کنید.

در مرحله آخر نیز به بخش Account رفته و گزینه Private Account را فعال کنید و از آن خارج شوید.

 بعد از پایان این مرحله ها حساب کاربری اینستاگرام شما در حالت خصوصی یا همان Private قرارمی گیرد و کاربران غریبه برای دسترسی به پست‌های شما، باید به شما در خواست فالو بدهند. برای بازگردانی حساب کاربری به حالت عمومی کافی است همین مراحل را یک بار دیگر طی کنید و گزینه Private Account را غیر فعال کنید. دقت کنید با این کار تمامی درخواست‌های فالوی شما که در زمان خصوصی بودن اکانت ارسال شده بود، تائید شده و آن افراد به صورت خودکار به لیست دنبال کنندگان تان اضافه می‌شوند.

اختصاصی از آی تی نیوز

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

بکاپ گرفتن از چت تلگرام

چند روش برای بکاپ گرفتن از چت تلگرام

بکاپ گرفتن از چت تلگرام می تواند به شما کمک زیادی کند. شما می توانید با بکاپ گرفتن از چت تلگرام می توانید از اطلاعات خود در هر زمان و مکانی استفاده کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *