خانه -- بازاریابی اینترنتی -- چگونگی قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

چگونگی قرار دادن لینک در استوری اینستاگرام

 

استوری اینستاگرام دارای یک قابلیت خاص نیز می باشد و ان هم اضافه کردن لینک صفحه و سایت دیگری به پست ها است. اضافه کردن لینک در استوری اینستاگرام بسیار ساده می باشد و هر فرد به تنهایی می تواند این کار را انجام دهد.

هر حساب کاربری اینستا که دارای بیش از ۱۰ هزار دنبال کننده باشد می تواند از این ویژگی به صورت ذیل استفاده کند.

لینک در استوری اینستاگرام

صاحبان صفحه های اینستاگرام می توانند از طریق اپلیکیشن اینستا برای استوری خود پست تهیه کنند و یا این کار را با استفاده از پست هایی که در ۲۴ ساعت گذشته در استوری اینستاگرام خود قرار داده اند انجام دهند. بعد از انتخاب پست مورد نظر در بالای صفحه یک آیکون لینک قرار دارد که باید ان را انتخاب کنید. پس از انتخاب این گزینه، صفحه جدیدی باز می شود که در آن می توانید آدرس صفحه مورد نظرتان را وارد کنید. بعد از تایپ آدرس مورد نظرتان روی دکمه تایید کلیک کنید تا از صفحه مورد نظر خارج شوید.

لینک در استوری

بعد از انجام موفق این کار آدرس اینترنتی مورد نظرتان به استوری اینستاگرام شما متصل خواهد شد و در آیکون بالای استوری نمایش داده می شود. علاوه بر این شما می توانید هر مشخصه دیگری مانند نوشته، استیکر و یا فیلتر را در صفحه خود بارگذاری کنید.

جذب مخاطب با استفاده از لینک در استوری اینستاگرام

قسمت آخر و مهم ترین قسمت فعال کردن لینک در استوری، آیکون صحبت کردن با فالوورها می باشد. شما اگر واقعا می خواهید تعداد بازدید کنندگان تان افزایش پیدا کند می بایست در پست ها با مخاطبان تان صحبت کنید. اضافه کردن لینک به استوری اینستاگرام به تنهایی دلیلی کافی برای کلیک کردن روی آن و رفتن به وب‌سایت شما نیست و علت ان هم واضح نبودن دکمه لینک در استوری می باشد. به همین علت اگر به فالوور های تان آموزش دهید که چگونه با بالا کشیدن صفحه استوری می توانند توضیحات بیشتر شما را ببینند موفق تر خواهید بود. در این مورد بهتر است تا به دنبال کنندگان تان بگویید که دقیقاً به چه سایت و یا صفحه ای خواهند رفت و در ان جا شما چه چیزی را برای دیدن ان ها قرار داده اید.

لینک در استوری 

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

حذف اطلاعات از اینترنت

راه هایی برای حذف اطلاعات از اینترنت

برخی تمایل ندارند که اطلاعاتشان در اینترنت وجود داشته باشد و تمایل به حذف اطلاعات از اینترنت دارند. روش های مختلفی برای حذف اطلاعات از اینترنت وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *