خانه -- پیشنهاد سردبیر -- درس هایی مهم از مدیرعامل یاهو

درس هایی مهم از مدیرعامل یاهو

درس هایی مهم از مدیرعامل یاهو

کمپانی یاهو بعنوان یکی از برترین و پرسودترین برندهای حال حاضر جهان بشمار می رود.در این مقاله به درس هایی مهم از مدیرعامل یاهو می پردازیم که می تواند دلایل موفقیت خیلی از شرکت ها و کسب و کارهای کوچک و بزرگ باشد.با مجله خبری و سرگرمی آی تی نیوز همراه باشبد.

یاد بگیرید که چه زمانی “نه” بگویید.

هیچ کس در توانایی ها، مهارت، تخصص و سایر ویژگی های متمایز کننده مایر، تردیدی ندارد. وی همواره به دنبال یافتن موقعیت هایی بود که بتواند از این مهارت ها به بهترین شکل استفاده کند، اما یاهو محل مناسبی برای نمایش توانایی های او نبود.

مدیرعامل به تنهایی نمی تواند تمامی کارها را انجام دهد.

اگرچه مریسا مایر از قدرت تصمیم گیری و نبوغ بالایی در مدیریت برخوردار بود، اما برای بیرون آوردن یک کمپانی از باتلاقی که در آن گیر کرده است، به تنهایی نمی توان کاری کرد. وی اعتقاد چندانی به قدرت همکاری و کار تیمی در یاهو نداشت.

اجازه ندهید که سرویس های کمپانی‌تان از رده خارج شود

در دنیای امروز، دیگر دلیلی برای ماندن یاهو در میان کمپانی های بزرگ دنیا وجود ندارد. زمانی این شرکت به عنوان صفحه اول اینترنت در صفحه کامپیوتر کاربران به نمایش درمی آمد، اما امروزه دیگر اینترنت نیازی به صفحه اول و یا همان فرانت پیج ندارد و اگر هم نیازی داشته باشد، فیس بوک می تواند این کار را به خوبی انجام دهد

درباره‌ی علیرضا حسینی

این وب سایت از مرداد ماه سال 1396 شروع به کار کرده و با تمام وجود و انرژی قصد دارم که این مجله خبری و سرگرمی را به یکی از پربازدیدترین و با کیفیت ترین وب سایت ها در ایران تبدیل کنم.از همه ی عزیزان علاقه مند که میتوانند کمک کنند تقاضای همکاری دارم. با تشکر

حتما ببینید

هشتگ

هشتگ و کاربردهای ان

هشتگ یکی از ابزارهای مورد استفاده در شبکه های اجتماعی می باشد. هشتگ دارای خصوصیات خاصی است که با درست به کار بردن آن می توان به آسانی بازاریابی کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *