خانه -- فناوری -- چند روش برای بکاپ گرفتن از چت تلگرام

چند روش برای بکاپ گرفتن از چت تلگرام

یکی از شبکه های اجتماعی که امروزه طرفداران زیادی در بین مردم دارد تلگرام می باشد. اکثر افراد تمامی کارهای خود از جمله جابجایی اطلاعات و صحبت های کاری را با چت تلگرام انجام می دهند. این امر باعث شده است که افراد نیاز داشته باشند تا از چت های خود در تلگرام بکاپ و یا به اصطلاح پشتیبان داشته باشند تا در صورت به روز هر گونه مشکل بتوانند از اطلاعات خود کپی داشته باشند. در این مقاله دو روش برای بکاپ گرفتن از چت تلگرام را برای شما توضیح خواهیم داد.

روش اول بکاپ گرفتن از چت تلگرام:

در این روش با استفاده از افزونه Save Telegram Chat History گوگل کروم را باز کنید و سپس وارد بخش extensions شوید.

افزونه Save Telegram Chat History را جستجو و آن را دانلود کنید. پس از دانلود از طریق نسخه وب تلگرام وارد اکانت خود شوید.

در این مرحله روی هر مخاطب، گروه و یا که می خواهید تاریخچه چت هایش ذخیره شود، کلیک کرده و نهایت افزونه را باز کنید. حال میتوانید متن مشاهده شده را در ورد کپی کنید. با این کار شما یک بکاپ از متن ها و اطلاعات خود دارید و می توانید در صورت نیاز از آن استفاده کنید.

روش دوم بکاپ گرفتن از چت تلگرام:

در روش دوم شما از طریق نسخه وب دستگاه تان وارد حساب کاربری خود شوید. سپس به مخاطب، گروه و یا کانال مورد نظر بروید. بعد از این مرحله در منو مرورگر (سه خط بالا، سمت راست) گزینه Print را انتخاب کنید.

در این قسمت، بخش Destination را به Save as PDF تغییر دهید و گزینه های Background graphics و Selection only را فعال کنید و در اخر گزینه Save را بزنید. در این روش هم با این کار می توانید از چت تلگرام خود بکاپ تهیه و استفاده کنید.

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

جنگ جهانی دوم

سلاح های ساخته شده در جنگ جهانی دوم

جنگ جهانی دوم از مهم ترین اتفاقات تاریخ است که در روند تاریخ موثر بود. در طول جنگ جهانی دوم اختراعات زیادی به ثبت رسید که بسیاری از آنها مربوط به جنگ است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *