خانه -- دانستنی ها -- مخفی کردن پیامک ها در موبایل های اندروید

مخفی کردن پیامک ها در موبایل های اندروید

با توجه به وجود آمدن و در دسترس بودن شبکه های اجتماعی متنوع ولی همچنان پیامک ها جایگاه خود را در بین استفاده کنندگان تلفن های همراه حفظ کرده اند. در این مقاله قصد داریم تا راهی را برای مخفی کردن پیامک ها در گوشی های اندروید به شما آموزش دهیم. روشی که در این مقاله برای شما ارائه می گردد بسیار قابل اطمینان است و بهتر از هر اپلیکیشن و برنامه ای می تواند از پیام های شما محافظت کند. راه کار ساده زیر را دنبال کنید تا بتوانید حریم شخصی خود را به راحتی حفظ کنید.

دانلود نر افزار SMS Lock

در اولین گام اپلیکیشن SMS Lock را از پلی استور گوگل دانلود و در دستگاه خود نصب کنید.

پیامک

راه اندازی اپلیکیشن SMS Lock

در گام دوم این نرم افزار را نصب و راه اندازی کنید. در این قسمت یک لیست از اپ‌های پیام‌رسانی که در حال حاضر بر روی دستگاه شما نصب است مشاهده می‌کنید. حتی، اپ Hangout گوگل هم در صورت نصب بودن برای تان نمایش داده می‌شود.

 انتخاب الگوی دلخواه برای قفل کردن پیامک ها:

در مرحله بعد روی دکمه دایره‌ای کلیک کنید و الگوی دلخواه خود برای اپ پیامک را ترسیم کنید. شما می توانید هر الگویی را که دلتان می خواهد انتخاب و گزینه آن را فعال کنید.

پیامک

پنهان کردن پیام ها:

در مرحله آخر در گوشه سمت راست روی دکمه Settings کلیک کنید. مطمئن شوید که Notification Bar روشن باشد تا به‌ کمک آن پیام‌های شما در بخش نوتیفیکیشن در برابر خوانده شدن توسط دیگران در امان بمانند. بر اساس علاقه شخصی خود می‌توانید سایر تنظیمات را تغییر دهید.

اگر به درستی تمام مراحل ارائه شده در بالا را انجام دهید می توانید به راحتی پیام های خود را مخفی کنید و خیال تان از دسترسی دیگران به آن ها راحت شود.

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

حذف اطلاعات از اینترنت

راه هایی برای حذف اطلاعات از اینترنت

برخی تمایل ندارند که اطلاعاتشان در اینترنت وجود داشته باشد و تمایل به حذف اطلاعات از اینترنت دارند. روش های مختلفی برای حذف اطلاعات از اینترنت وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *