خانه -- دانستنی ها -- گوگل بوکس و روش های دانلود کتاب از آن

گوگل بوکس و روش های دانلود کتاب از آن

گوگل بوکس یک کتابخانه دیجیتال بسیار بزرگ است که توسط شرکت گوگل طراحی و تولید شده است. شما در گوگل بوکس هر کتابی را که لازم داشته باشید پیدا خواهید کرد. برای دانلود کتاب از گوگل بوکس دو روش وجود دارد که در ذیل به صورت مختصر آن را بیان می کنیم.

روش اول دانلود کتاب از گوگل بوکس:

در این روش دانلود ابتدا نرم افزار های فایرفاکس، گریس مانکی، داون دم ال و و گوگل دانلود بوک را دانلود و نصب می کنیم و سپس در صفحه گوگل بوکس کتاب مورد نظر خود را جستجو می کنیم. بعد از پیدا کردن کتاب روی آن کلیک می کنید تا دکمه دانلود در بالای صفحه سمت چپ ظاهر شود. بعد از آن روی دکمه دانلود کلیک و کتاب را دانلود کنید.

گوگل بوکس

برای دانلود چند صفحه از کتاب می توانید دکمه فلاپی مانند که در سمت راست بالای صفحه قرار دارد را انتخاب و صفحه های مورد نظر را انتخاب و دانلود کنید. به این نکته هم توجه داشته باشید که سایت گوگل تمامی متن کتاب ها را منتشر نکرده است و شما تنها بخشی از کتاب ها را می توانید دریافت کنید.

روش دوم دانلود کتاب از گوگل:

در روش دوم ابتدا نرم افزار های دات نت فریم ورک و برنامه جی بی دی را دانلود و نصب می کنیم. سپس کتاب مورد نظر خود را در گوگل بوکس سرچ کنید. برای دانلود کردن کتاب ابتدا کد کتاب را وارد و سپس روی نام کتاب راست کلیک و گزینه استارت را بزنید.

بعد از تمام شدن دانلود کتاب به صورت پی دی اف در اختیارتان قرار می گیرد. البته یک فرمت دیگر هم وجود دارد که می توانید در صورت دلخواه آن را انتخاب کنید. این روش دانلود زیاد طول می کشد و ممکن است که صفحاتی از کتاب دانلود نشود که می توانید بعدا آن ها را نیز دانلود کنید.

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

حذف اطلاعات از اینترنت

راه هایی برای حذف اطلاعات از اینترنت

برخی تمایل ندارند که اطلاعاتشان در اینترنت وجود داشته باشد و تمایل به حذف اطلاعات از اینترنت دارند. روش های مختلفی برای حذف اطلاعات از اینترنت وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *