خانه -- رژیم و تغذیه -- رژیم غذایی یک هفته ای و تاثیرگذار GM

رژیم غذایی یک هفته ای و تاثیرگذار GM

امروزه اثر افرادی که چاق هستند و یا به دنبال تناسب اندام می باشند از رژیم های غذایی مختلفی استفاده می کنند. در این مقاله قصد داریم تا یک برنامه یک هفته ای معروف به رژیم غذایی GM را ارائه کنیم که بسیار تأثیر گذار می باشد.

برنامه هفت روز مربوط به رژیم غذایی GM

روز اول

رژیم غذایی

در اولین روز از رژیم غذایی، تنها مجاز به خوردن میوه اید. این محصولات تازه باید دارای هیچ شکلی از نشاسته، پتاسیم و کربوهیدرات ها، نباشند. برای روز اول می توانید از میوه های مانند هندوانهٔ، خربزه درختی، سیب، کیوی، پرتغال استفاده کنید.

روز دوم

رژیم غذایی

روز دوم تنها به سبزیجات محدود شده است .همه نوع از سبزیجات می تواند در روز دوم از رژیم غذایی مصرف شود، و در این محدوده از سبزیجات برگ سبز تا محصولات نشاسته ای قابل استفاده است که این به افزایش مصرف فیبر بدن می انجامد .در روز دوم شما می توانید از سیب زمینی پخته شده، سالاد بدون سس و سبزی های تازه نیز استفاده کنید.

روز سوم

رژیم غذایی

در روز سوم می توانید از مخلوط میوه و سبزیجات استفاده کنید. در برنامه غذایی روز سوم شما می توانید از خربزه، هندوانه، گوجه فرنگی، کاهو، خیار و سبزیجات پخته در حد متوسط استفاده کنید.

روز چهارم

رژیم غذایی

روز چهارم از برنامه کاهش وزن رژیم غذایی روز مناسب تری است . بر خلاف سه روز گذشته که در آن شما تنها مجاز به مصرف میوه ها و سبزیجات بودید، در روز چهارم سه وعده غذایی دور از انتظار دارید که شامل موز، شیر و سوپ می باشد.در این روز شما می توانید برای ناهار از یک سوپ سبک نیز استفاده کنید.

روز پنجم

رژیم غذایی

شما در این رژیم غذایی می توانید در روز پنجم از گوشت گاو در برنامه غذایی تان استفاده کنید. صبحانه را با سوپ گوشت شروع کنید. برای ناهار و شام نیز می توانید از همبرگر استفاده کنید.

روز ششم

رژیم غذایی

در روز ششم رژیم غذایی علاوه بر گوشت شامل انواع سبزیجات نیز می باشد. در روز ششم  می توانید از غذاهایی چون کاسه سبزیجات، گوشت گاو با انواع سبزیجات، سوپ سبزیجات و همبرگر استفاده کنید.

روز هفتم

رژیم غذایی

در روز هفتم شما مجاز می باشید تا علاوه بر استفاده از  انواع گوشت و سبزیجات از برنج نیز استفاده کنید. در روز هفتم شما می توانید در تمام وعده های غذایی خود از برنج قهوه ای  استفاده کنید.

اختصاصی آی تی نیوز

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

کمردرد

دلایل اصلی کمردرد

کمردرد یکی از شایع ترین دردها در بین افراد جامعه است. عوامل زیادی ممکن است باعث کمردرد شوند که بسته به علل آن می توان به درمان آن پرداخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *