خانه -- گردشگری -- معرفی تفریح های هیجان انگیز در تهران

معرفی تفریح های هیجان انگیز در تهران

 اگر به دنبال هیجان می گردید می توانید در تهران محل های زیادی برای این کار پیدا کنید. شما با دوستان و خانواده تان می توانید یک روز زیبا و پر انرژی را با این تفریح ها داشته باشید. در این بحث قصد داریم تا چند تفریح هیجان انگیز در تهران را به شما معرفی کنیم.

تفریح های هیجان انگیز در تهران و بانجی جامپینگ:

یکی از تفریحات بسیار جذاب که بسیار هیجان انگیز و سبب ترشح آدرنالین زیاد در بدن شما خواهد شد ورزش بانجی جامپینگ است. در این ورزش فرد با استفاده از طناب های کشی و حمایت هایی که به او وصل می شود از یک ارتفاع بلند و مخصوص به پایین می پرد.

تفریح های هیجان انگیز در تهران

تفریح های هیجان انگیز در تهران و پارک آبی:

یکی از کارهای باحال که می تواند به عنوان ورزش نیز حساب آید، رفتن به پارک های آبی در تهران است. این پارک های آبی به علت داشتن انواع ورزش های آبی، سرسره های جذاب و وسیله های هیجان انگیز می تواند برای شما جذاب باشد.

تفریح های هیجان انگیز در تهران و پینت بال:

اگر بتوانید یک گروه از دوستان و یا خانواده رو دور هم جمع کنید بهترین تفریح دسته جمعی رفتن به پینت بال است. این ورزش و تفریح بسیار هیجان انگیز است و باعث تخلیه شدن انرژی افراد می شود. در این ورزش افراد به دو گروه تقسیم و در مقابل هم قرار می گیرند و با تفنگ شروع به شلیک کردن به هم می کنند. گلوله های این تفنگ ها توپ های رنگی می باشد که درد ندارد.

تفریح های هیجان انگیز در تهران و سورتمه سواری:

سورتمه سواری یکی دیگر از تفریحات جالب و هیجان انگیز می باشد. این سورتمه ها از ارتفاعات با سرعت و البته با ایمنی زیاد به سمت پایین میاید و کنترل دستگاه هم با خود شماست. در این تفریح علاوه بر لذت هیجان شما می توانید از آب و هوا و طبیعت زیبای کوه های اطراف تهران نیز استفاده کنید.

تفریح های هیجان انگیز در تهران

اختصاصی از آی تی نیوز

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

باشگاه استقلال

تاریخچه باشگاه استقلال تهران

باشگاه استقلال یکی از محبوب ترین باشگاه های کشور است. باشگاه استقلال دارای هواداران بسیار زیادی می باشد که باعث اعتبار این تیم هستند.

یک نظر

  1. من همه ی این جاها رو رفتم
    خیلی خوش گذشت
    بعه شما هم توضیه میکنم برین حتما

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *