خانه -- رژیم و تغذیه -- ترکیباتی برای کاهش چربی شکم و پهلو

ترکیباتی برای کاهش چربی شکم و پهلو

چربی های موجود در پهلو و شکم علاوه بر زشت کردن و ناموزون جلوه دادن بدن باعث به وجود آمدن انواع بیماری نیز خواهد شد. برای کاهش چربی شکم و پهلو راه های مختلفی وجود دارد که از جمله این راه ها می توان به ورزش کردن و یا استفاده از معجون های خاص اشاره کرد. در این مقاله تعدادی از ترکیباتی که می تواند برای کم کردن چربی شکم و پهلو مفید باشد را توضیح خواهیم داد.

ترکیب لیمو و عسل برای کاهش چربی شکم و پهلو:

ترکیب لیمو و عسل برای کاهش چربی شکم و پهلو بسیار مفید و تاثیرگذار می باشد. در این روش می توانید با گرفتن آب تعدادی لیمو تازه آن را با یک قاشق عسل مخلوط کنید و آن قدر بهم بزنید تا عسل با آب لیمو کاملاً مخلوط شود. این معجون را صبح زود و وقتی معده تان خالی است میل کنید تا تاثیرش بیشتر شود.

کاهش چربی شکم و پهلو

چای سبز برای کاهش چربی شکم و پهلو:

چای سبز برای آب کردن چربی شکم و پهلو بسیار مفید می باشد. این نوشیدنی به علت داشتن انتی اکسیدان فراوان و خواص غذایی می تواند بدن را به مدت چند ساعت بدون خوردن غذا سرپا نگه دارد و فرد احساس سیری کند. بهتر است برای کم کردن چربی شکم و پهلو چای سبز را بدون شکر میل نمایید.

کاهش چربی شکم و پهلو

سرکه سیب برای کاهش چربی شکم و پهلو:

سرکه سیب یکی دیگر از مواد غذایی است که تأثیر زیادی در کاهش چربی شکم و پهلو دارد. بهترین راه برای استفاده از سرکه مخلوط کردن آن با مقداری آب است. این مخلوط باعث افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش اشتها می شود.

زغال اخته برای کاهش چربی شکم و پهلو:

زغال اخته معمولاً برای طعم خاصش مورد استفاده افراد زیادی نمی باشد ولی در کل دارای خواص زیادی می باشد. این میوه دارای انتی اکسیدان زیاد و ویتامین سی می باشد که برای کاهش چربی شکم و پهلو بسیار مفید است.

کاهش چربی شکم و پهلو

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

کنترل دیابت

کنترل دیابت به وسیله گیاهان مناسب

برای کنترل دیابت می توان از روش های مختلفی استفاده کرد. یکی از روش های کم خطر برای کنترل دیابت استفاده از گیاهان دارویی و مناسب برای این کار است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *