خانه -- رژیم و تغذیه -- ترکیباتی برای کاهش چربی شکم و پهلو

ترکیباتی برای کاهش چربی شکم و پهلو

چربی های موجود در پهلو و شکم علاوه بر زشت کردن و ناموزون جلوه دادن بدن باعث به وجود آمدن انواع بیماری نیز خواهد شد. برای کاهش چربی شکم و پهلو راه های مختلفی وجود دارد که از جمله این راه ها می توان به ورزش کردن و یا استفاده از معجون های خاص اشاره کرد. در این مقاله تعدادی از ترکیباتی که می تواند برای کم کردن چربی شکم و پهلو مفید باشد را توضیح خواهیم داد.

ترکیب لیمو و عسل برای کاهش چربی شکم و پهلو:

ترکیب لیمو و عسل برای کاهش چربی شکم و پهلو بسیار مفید و تاثیرگذار می باشد. در این روش می توانید با گرفتن آب تعدادی لیمو تازه آن را با یک قاشق عسل مخلوط کنید و آن قدر بهم بزنید تا عسل با آب لیمو کاملاً مخلوط شود. این معجون را صبح زود و وقتی معده تان خالی است میل کنید تا تاثیرش بیشتر شود.

کاهش چربی شکم و پهلو

چای سبز برای کاهش چربی شکم و پهلو:

چای سبز برای آب کردن چربی شکم و پهلو بسیار مفید می باشد. این نوشیدنی به علت داشتن انتی اکسیدان فراوان و خواص غذایی می تواند بدن را به مدت چند ساعت بدون خوردن غذا سرپا نگه دارد و فرد احساس سیری کند. بهتر است برای کم کردن چربی شکم و پهلو چای سبز را بدون شکر میل نمایید.

کاهش چربی شکم و پهلو

سرکه سیب برای کاهش چربی شکم و پهلو:

سرکه سیب یکی دیگر از مواد غذایی است که تأثیر زیادی در کاهش چربی شکم و پهلو دارد. بهترین راه برای استفاده از سرکه مخلوط کردن آن با مقداری آب است. این مخلوط باعث افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش اشتها می شود.

زغال اخته برای کاهش چربی شکم و پهلو:

زغال اخته معمولاً برای طعم خاصش مورد استفاده افراد زیادی نمی باشد ولی در کل دارای خواص زیادی می باشد. این میوه دارای انتی اکسیدان زیاد و ویتامین سی می باشد که برای کاهش چربی شکم و پهلو بسیار مفید است.

کاهش چربی شکم و پهلو

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

آجیل

آجیل و خواص درمانی آن

آجیل ها یکی از انواع مفید تنقلات می باشد. آجیل ها علاوه بر خوشمزه بودن دارای خواص درمانی و دارویی زیادی نیز می باشند که یکی از آنها ضد سرطان بودن آنهاست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *