خانه -- دانستنی ها -- نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت

نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت

نمایشگاه های کامپیوتر و مخابرات سبیت هانوفر المان، هر ساله بیش از ۳۰۰۰ غرفه و شرکت بزرگ در دنیا در زمینه کامپیوتر وجود دارد که در مساحتی بیش از ۲۶۰۰۰۰ متر مربع گرد هم جمع می شوند و به تبادل افکار و محصولات خود می پردازند. سالانه در زمان برگزاری این نمایشگاه در هانوفر المان بیش از ۷۰ کشور و بیش از ۳۰۰۰۰۰ نفر با تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند.

نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت

بازدیدکنندگان و میهمانان نمایشگاه فناوری سبیت

بازدیدکنندگان و میهمانان نمایشگاه فناوری سبیت را معمولاً مدیران ارشد، متخصصین، دانشمندان، سیاست‌مداران و روزنامه‌نگاران نشریات مختلف و مرتبط تشکیل می‌دهند که معمولاً با تور نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت به این شهر می آیند. که با توجه به این ارقام فوق العاده می توان به اهمیت نمایشگاه نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت پی برد.

نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت

هر ساله شرکت های متعددی در این نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت حضور پیدا می‌کنند و در حوزه صنعت فناوری و اطلاعات دنیا گرد هم می آیند و دستاورد های خود را در معرض دید همگان قرار می‌دهند.

هر ساله در حدود ۶۰ غرفه کشوری به صورت پاویون در نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت دایر می‌شود که شرکت های خصوصی و کوچک آن کشور دستاوردهای خود را در معرض گردشگران و بازدید کنندگان نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت قرار می‌دهند.

موضوعات نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت

با توجه به تعداد زیاد افرادی که به نمایشگاه های کامپیوتر و مخابرات سبیت می آیند، می‌توان این نمایشگاه را بهترین و بزرگ‌ترین نمایشگاه در حوزه صنعت فناوری و اطلاعات اعلام کرد. نمایشگاه کامپیوترو مخابرات سبیت از آخرین فناوری‌ها، راه‌کارهای دیجیتالی، نوآوری‌ها و اختراعات مطرح در این حوزه، پرده بر خواهد داشت.

نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت

در نمایشگاه کامپیوتر و مخابرات سبیت گردهمایی جهانی فناوری اطلاعات نیز برگزار می شود. تمامی تولیدکنندگان در حوزه صنعت فناوری و اطلاعات می‌توانند محصولات و دستاورد های خود را در نمایشگاه های کامپیوتر و مخابرات سبیت بفروشند.

اختصاصی آی تی نیوز

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

حذف اطلاعات از اینترنت

راه هایی برای حذف اطلاعات از اینترنت

برخی تمایل ندارند که اطلاعاتشان در اینترنت وجود داشته باشد و تمایل به حذف اطلاعات از اینترنت دارند. روش های مختلفی برای حذف اطلاعات از اینترنت وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *