خانه -- خبری -- بهترین خودروها در سال ۲۰۱۷

بهترین خودروها در سال ۲۰۱۷

امروزه استفاده از ماشین های مدل کراس اور و اس یو وی بسیار زیاد شده است و این خودروها به علت زیبایی و کاربردهای متنوعی که دارند طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده اند. فروش مدل های اس یو وی در سال ۲۰۱۷ بیش از ۱۲ درصد نسبت به سال قبل افزایش پیدا کرده است و دلیل این امر هم می تواند مزیت هایی چون زیبایی، بهره وری سوخت بهتر و طراحی های خاص ان ها باشد.

البته در این میان بعضی از خودرو های خاص جایگاه خود را حفظ کرده اند و همچنان بهترین و پرفروش ترین خودروها جهان می باشند. در این مقاله قصد داریم رده بندی خودروها را در سال ۲۰۱۷ بیشتر توضیح دهیم.

تویوتا کرولا:

تویوتا کرولا محبوب ترین خودروی جهان در همه زمان ها بوده است. این خودرو از زمان تولید تا به حال بیش از ۴۳ میلیون دستگاه تولید و در تمام دنیا به فروش رسیده است. شرکت تویوتا توانسته است تا در سال ۲۰۱۷ از این خودرو بیش از یک میلیون و صد و پنجاه هزار دستگاه را به فروش برساند و در رتبه اول دنیا به ایستد.

خودروها

هوندا سیوک:

هوندا سیوک یکی از محصولات زیبا و پرطرفدار این شرکت می باشد و توانسته است تا با فروش بیش از هشتصد و سی هزار دستگاه در سال ۲۰۱۷ رتبه دوم را در جهان از ان خود کند.

خودروها

فولکس واگن گلف:

گلف نیز یکی از خوش ساخت ترین محصولات شرکت فولکس واگن می باشد. این محصول نیز توانسته است تا با فروش بیش از هفتصد و هشتاد هزار دستگاه در سال رتبه سوم را از ان خود کند.

خودروها

و اما در رده چهارم دنیا نیز یک اس یو وی از شرکت تویوتا قرار گرفته است. این محصول که ار ای وی ۴ نام دارد یک خودرو شاسی بلند و بسیار شیک می باشد که با فروش بیش از هفتصد و هشتاد هزار دستگاه توانسته رتبه چهارم را از ان خود کند.

البته دو شاسی بلند دیگر به نام های سی ار وی هوندا و اسکیپ فورد نیز در بین ۱۰ خودرو برتر دنیا قرار گرفته اند که نشانگر پیشرفت این گونه خودروها در بازار فروش می باشد.

اختصاصی از آی تی نیوز

درباره‌ی avatar

حتما ببینید

حذف اطلاعات از اینترنت

راه هایی برای حذف اطلاعات از اینترنت

برخی تمایل ندارند که اطلاعاتشان در اینترنت وجود داشته باشد و تمایل به حذف اطلاعات از اینترنت دارند. روش های مختلفی برای حذف اطلاعات از اینترنت وجود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *